Choď na obsah Choď na menu
 


[SLEDOVAT] Stará láska nehrdzavie (2019) Film Online CZ-SK

Stará láska nehrdzavie (2019) Filmy CZ-SK Dabing Charlotte Field (Charlize Theron) je jednou z najvplyvnejších žien na svete. Je šikovná, krásna, vzdelaná, pracuje v diplomacii a má talent na všetko. Fred Flarsky (Seth Rogen) je nadaný novinár na voľnej nohe, ktorý priťahuje problémy. Nemajú vôbec nič spoločné, až na to, že Charlotte bola kedysi jeho opatrovateľkou a on bol do nej zaľúbený. Keď sa po rokoch náhodou stretnú, Charlotte, očarená jeho zmyslom pre humor, sa zrazu vráti v čase a spomenie si na svoje mladícke ideály. V náhlom impulze ponúkne Fredovi, aby pre ňu písal prejavy pre práve spustenú prezidentskú kampaň. A hoci sa on v jej kruhoch pohybuje ako slon v porceláne, iskra preskočí a romanca je na svete...spolu so sériou neočakávaných incidentov na vysokej úrovni.

Stará láska nehrdzavie 2019

Stará láska nehrdzavie (2019)

Title : Stará láska nehrdzavie
Uvolnění : 2019-05-02
Hodnocení : 6.9/10 by 208 users
Runtime : 125 min.
Společnosti : Good Universe
Země : United States of America
Jazyk : English, Pусский, Français
Žánr : Komédia, Romantický
Hrají : Seth Rogen, Charlize Theron, O'Shea Jackson Jr., June Diane Raphael, Ravi Patel, Bob Odenkirk
Obsah : Charlotte Field (Charlize Theron) je jednou z najvplyvnejších žien na svete. Je šikovná, krásna, vzdelaná, pracuje v diplomacii a má talent na všetko. Fred Flarsky (Seth Rogen) je nadaný novinár na voľnej nohe, ktorý priťahuje problémy. Nemajú vôbec nič spoločné, až na to, že Charlotte bola kedysi jeho opatrovateľkou a on bol do nej zaľúbený. Keď sa po rokoch náhodou stretnú, Charlotte, očarená jeho zmyslom pre humor, sa zrazu vráti v čase a spomenie si na svoje mladícke ideály. V náhlom impulze ponúkne Fredovi, aby pre ňu písal prejavy pre práve spustenú prezidentskú kampaň. A hoci sa on v jej kruhoch pohybuje ako slon v porceláne, iskra preskočí a romanca je na svete...spolu so sériou neočakávaných incidentov na vysokej úrovni.

 

Sleduj Online

 

 

Stažení HD

 

 

 

 

 

Stará láska nehrdzavie Official Teaser Trailer #1 2019

 

 

Sleduj Online

 

 

 

Stažení HD


Tag : Stará láska nehrdzavie, Long Shot, Sleduj Stará láska nehrdzavie 2019 Filmy CZ Online, Stará láska nehrdzavie 2019 Online Filmy CZ HD-720p Videa Kvalite, Stará láska nehrdzavie 2019 Online Filmy, Kde stáhnout Stará láska nehrdzavie 2019 Filmy CZ ? ?, Sleduj Stará láska nehrdzavie Filmy CZ Online, Sleduj Stará láska nehrdzavie Uplný Filmy Online, Sleduj Stará láska nehrdzavie Filmy Online HD 1080p, Stará láska nehrdzavie 2019 Film Online, Stažení Stará láska nehrdzavie 2019, Stará láska nehrdzavie 2019,

 

 

 

Stará láska nehrdzavie 2019 HD Filmy Online CZ

Stará láska nehrdzavie 2019 Celý Filmy CZ | Zadarma HD

Stará láska nehrdzavie 2019 Film Online CZ

Stará láska nehrdzavie 2019 Filmy Online HD Kvalite

Stará láska nehrdzavie 2019 Online Zdarma | Filmy CZ Dabing

Stará láska nehrdzavie 2019 Film Online Zdrama

Stará láska nehrdzavie 2019 Filmy CZ-SK Dabing