Choď na obsah Choď na menu
 


[SLEDOVAT] Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou (2019) HD Filmy Online CZ-SK

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou (2019) HD Filmy Online CZ-SK Príbeh Teda Bundyho je strašný a v mnohých ohľadoch fascinujúci aj dnes, štyridsať rokov potom, čo Amerika sedela prilepená k obrazovkám a sledovala s ním súdny proces. Bundy spáchal minimálne tridsať vrážd mladých žien. Všetky omráčil, brutálne uškrtil a znásilnil, často posmrtne. Jeho krvavý koníček budil hrôzu, napriek tomu sa počas procesu, ale aj po ňom stal miláčikom mnohých žien a dievčat. Nebol to žiadny odporný čudák a hnusný vrah. Ted Bundy bol očarujúci, vzdelaný a inteligentný krásavec. Vďaka svojmu šarmu sa vždy ľahko zoznámil a odviedol svoju obeť bez problémov z verejného baru niekam preč, kde mohli byť sami. Dvakrát utiekol z väzenia, akúkoľvek vinu vyše desať rokov popieral a veril, že svojím odzbrojujúcim úsmevom a osobným kúzlom si vedľa zástupu zamilovaných žien nakoniec nakloní aj porotu.

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou (2019)

Title : Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou
Uvolnění : 2019-05-02
Hodnocení : 7/10 by 991 users
Runtime : 97 min.
Společnosti : Ninjas Runnin' Wild Productions
Země : United States of America
Jazyk : English
Žánr : Thriller, Kriminálny, Dráma, Historický
Hrají : Zac Efron, Lily Collins, Kaya Scodelario, John Malkovich, Jim Parsons, Angela Sarafyan
Obsah : Príbeh Teda Bundyho je strašný a v mnohých ohľadoch fascinujúci aj dnes, štyridsať rokov potom, čo Amerika sedela prilepená k obrazovkám a sledovala s ním súdny proces. Bundy spáchal minimálne tridsať vrážd mladých žien. Všetky omráčil, brutálne uškrtil a znásilnil, často posmrtne. Jeho krvavý koníček budil hrôzu, napriek tomu sa počas procesu, ale aj po ňom stal miláčikom mnohých žien a dievčat. Nebol to žiadny odporný čudák a hnusný vrah. Ted Bundy bol očarujúci, vzdelaný a inteligentný krásavec. Vďaka svojmu šarmu sa vždy ľahko zoznámil a odviedol svoju obeť bez problémov z verejného baru niekam preč, kde mohli byť sami. Dvakrát utiekol z väzenia, akúkoľvek vinu vyše desať rokov popieral a veril, že svojím odzbrojujúcim úsmevom a osobným kúzlom si vedľa zástupu zamilovaných žien nakoniec nakloní aj porotu.

 

Sleduj Online

 

 

Stažení HD

 

 

 

 

 

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou Official Teaser Trailer #1 2019

 

 

Sleduj Online

 

 

 

Stažení HD


Tag : Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou, Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, Sleduj Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Filmy CZ Online, Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Online Filmy CZ HD-720p Videa Kvalite, Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Online Filmy, Kde stáhnout Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Filmy CZ ? ?, Sleduj Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou Filmy CZ Online, Sleduj Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou Uplný Filmy Online, Sleduj Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou Filmy Online HD 1080p, Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Film Online, Stažení Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019, Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019, based on novel or book, biography, cincinnati, based on a true story, serial killer

 

 

 

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 HD Filmy Online CZ

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Celý Filmy CZ | Zadarma HD

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Film Online CZ

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Filmy Online HD Kvalite

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Online Zdarma | Filmy CZ Dabing

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Film Online Zdrama

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2019 Filmy CZ-SK Dabing