Choď na obsah Choď na menu
 


[SLEDOVAT] Yesterday (2019) HD Filmy Online CZ-SK

Yesterday (2019) HD Filmy Online CZ-SK Nie veľmi úspešný pesničkár Jack chce zavesiť gitaru na klinec. Jeho pesničky nikto nepočúva okrem jeho najlepšej kamarátky Ellie. Všetko sa zmení keď ho počas záhadného globálneho zatmenia zrazí autobus. Zatmenie okrem iného spôsobí hudobnú katastrofu. Na párty, ktorú pre neho pripravili priatelia na počesť uzdravenia si zabrnká legendárnu pieseň Yesterday od Beatles. Notoricky známu melódiu nikto nespozná, priatelia sa tvária, akoby jednu z najznámejších piesní všetkých čias počuli prvýkrát v živote. Mohol by to byť nepodarený vtip, ale vyhľadávanie v googli sa chová rovnako. O Beatles nie je ani zmienky, ako keby nikdy neexistovali. Jack vycíti svoju príležitosť. Radosť Jackovi kazia len dve „maličkosti“ – vedomie, že sa dopúšťa celosvetového podvodu, a strata najlepšej priateľky Ellie. Tá má pocit, že by ho mala konečne prestať milovať, keďže jej láska je jednostranná, a so zlomeným srdcom ho pošle do L. A. natočiť najlepšiu platňu všetkých čias.

Yesterday 2019

Yesterday (2019)

Title : Yesterday
Uvolnění : 2019-06-27
Hodnocení : 6.6/10 by 230 users
Runtime : 117 min.
Společnosti : Working Title Films
Země : United Kingdom
Jazyk : English
Žánr : Komédia, Hudobný, Romantický
Hrají : Himesh Patel, Lily James, Ed Sheeran, Kate McKinnon, Joel Fry, Meera Syal
Obsah : Nie veľmi úspešný pesničkár Jack chce zavesiť gitaru na klinec. Jeho pesničky nikto nepočúva okrem jeho najlepšej kamarátky Ellie. Všetko sa zmení keď ho počas záhadného globálneho zatmenia zrazí autobus. Zatmenie okrem iného spôsobí hudobnú katastrofu. Na párty, ktorú pre neho pripravili priatelia na počesť uzdravenia si zabrnká legendárnu pieseň Yesterday od Beatles. Notoricky známu melódiu nikto nespozná, priatelia sa tvária, akoby jednu z najznámejších piesní všetkých čias počuli prvýkrát v živote. Mohol by to byť nepodarený vtip, ale vyhľadávanie v googli sa chová rovnako. O Beatles nie je ani zmienky, ako keby nikdy neexistovali. Jack vycíti svoju príležitosť. Radosť Jackovi kazia len dve „maličkosti“ – vedomie, že sa dopúšťa celosvetového podvodu, a strata najlepšej priateľky Ellie. Tá má pocit, že by ho mala konečne prestať milovať, keďže jej láska je jednostranná, a so zlomeným srdcom ho pošle do L. A. natočiť najlepšiu platňu všetkých čias.

 

Sleduj Online

 

 

Stažení HD

 

 

 

 

 

Yesterday Official Teaser Trailer #1 2019

 

 

Sleduj Online

 

 

 

Stažení HD


Tag : Yesterday, Yesterday, Sleduj Yesterday 2019 Filmy CZ Online, Yesterday 2019 Online Filmy CZ HD-720p Videa Kvalite, Yesterday 2019 Online Filmy, Kde stáhnout Yesterday 2019 Filmy CZ ? ?, Sleduj Yesterday Filmy CZ Online, Sleduj Yesterday Uplný Filmy Online, Sleduj Yesterday Filmy Online HD 1080p, Yesterday 2019 Film Online, Stažení Yesterday 2019, Yesterday 2019, the beatles

 

 

 

Yesterday 2019 HD Filmy Online CZ

Yesterday 2019 Celý Filmy CZ | Zadarma HD

Yesterday 2019 Film Online CZ

Yesterday 2019 Filmy Online HD Kvalite

Yesterday 2019 Online Zdarma | Filmy CZ Dabing

Yesterday 2019 Film Online Zdrama

Yesterday 2019 Filmy CZ-SK Dabing